Живеат за квалитет

Побара да

Добредојдовте на нашата компанија

за нас

Ју Huan Машини копродукции, Ltd е претходник на Ningbo Shuangyu (Samewe) компјутеризирани рамен машина за плетење Производител копродукции, Ltd, основана во 1990 година, Тоа е една сеопфатна машини за производство претпријатие интегрирање на R & D, производство, продажба и сервис. Од основањето во 1992 година, ние сме биле соработува со домашните водечки фабрики и поседуваат софистицирана опрема за производство и силен истражувачки способности.

  • 第三 章 车间
  • 006

Последни вести

WhatsApp Онлајн Chat!