за нас

ЗА SAMEWE

Ју Huan Машини копродукции, Ltd е претходник на Ningbo Shuangyu (Samewe) компјутеризирани рамен машина за плетење Производител копродукции, Ltd, основана во 1990 година,
Тоа е една сеопфатна машини за производство претпријатие интегрирање на R & D, производство, продажба и сервис. Од основањето во 1992 година, ние сме биле соработува со домашните водечки фабрики и поседуваат софистицирана опрема за производство и силен истражувачки капацитет

Во почетокот на 2006 година, компанијата се пресели на база на производство на Ningbo Кина за поголем развој простор со силен определување и почнаа да произведуваат компјутеризирани рамен плетачки машини во 2007 година компанијата зафаќа површина од 28000 ㎡, просторот во зградата е 25000 . Во моментов, постојат повеќе од 500 вработени, вклучувајќи и технички персонал изнесува повеќе од 40%.

Во изминатите 28 години , Shuang Ју секогаш да се почитуваат луѓето-ориентирана бизнис филозофија: иновациите и развојот на пазарот, да се почитуваат квалитетот на генијалност, и победа клиенти со услуга. Ние секогаш сме водени и охрабруваат иновации, како и инвестираат во целосна обука на персоналот и технолошки истражувања и развој, и имаат добиено многу патенти национални технологија.
Сега, Shuang Ју има сателитски канцеларии во Индија, Турција, Виетнам и во други делови на светот, нашите производи се извезени во странство и широко признати и пофален од страна на локалниот пазар.
"Продолжи да оди, не заборавајте вашиот ум почетник". Во идниот развој, Shuang Ју ќе продолжат да се придржуваат до патот на "висока технологија, со висок квалитет и висок кредибилитет", со силна технологија, одлична опрема и совршен за управување, ние ќе обезбедат подобри производи и искуства услуги за нашите клиенти.
Иновации никогаш не запира, иднината е без граници. Shuang Ју е со нетрпение очекувам да напредува рака под рака со вас за заедничка слава!

SAMEWE РАБОТИЛНИЦА


WhatsApp Онлајн Chat!