Контактирајте не

Ningbo SHUANG Ју (SAMEWE) компјутерски рамен машина за плетење ПРОИЗВОДСТВО CO., LTD.

Домашни канцеларии:

  • Куангџоу, Куангџоу
  • Шандонг, Кингдао
  • Fujian, Jinjiang
  • Хебеј, Xiong'an

странство канцеларии

  • Бангладеш, Дака (М: + 88-017 8199 9911 + 88-017 3456 9999 Додадете: Куќа # 13, Rd # 07, Сектор # 01, Uttara Дака-1230 Бангладеш)
  • Турција, Истанбул
  • Виетнам, Хо Ши Мин
  • Индија, Ludhiana

адреса

Број 118 Шун Tai патот, Jiao стандардизиран Стрит, Окружниот Zhenhai, Ningbo Сити, Кина

Е-пошта

service@samewe.com.cn

allen@samewe.com.cn

телефон

+ 86-574-88165999

Телефон: + 86-13386639999 (24 ч)

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 5 часот попладне

Сабота и недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!