Jetoni për Cilësi

Kërkesë një urdhër

Mirë se vini në kompaninë tonë

Rreth nesh

Yu Huan Machinery Co, Ltd, është paraardhësi i Ningbo shuangyu (Samewe) kompjuterizuar Flat thurje makine Prodhuesi Co, Ltd, themeluar në 1990, është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse makineri prodhuese integruar R & D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit. Që nga themelimi në vitin 1992, ne kemi qenë duke bashkëpunuar me fabrikat e brendshme drejtuese dhe të kenë pajisje të sofistikuara të prodhimit dhe aftësi të forta kërkimore shkencore.

  • 第三 章 车间
  • 006

Lajmet e fundit

WhatsApp Online Chat !