Rreth nesh

RRETH SAMEWE

Yu Huan Machinery Co, Ltd, është paraardhësi i Ningbo shuangyu (Samewe) kompjuterizuar Flat thurje makine Prodhuesi Co, Ltd, themeluar në 1990,
është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse makineri prodhuese integruar R & D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit. Që nga themelimi në vitin 1992, ne kemi qenë duke bashkëpunuar me fabrikat e brendshme drejtuese dhe të kenë pajisje të sofistikuara të prodhimit dhe aftësi të forta kërkimore shkencore

fillim të vitit 2006, kompania u zhvendos bazën e prodhimit në Ningbo Kinë për një hapësirë më të madhe të zhvillimit me vendosmëri të etur dhe filloi të prodhojë kompjuterizuar Machines banesë thurje në vitin 2007. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 28.000 ㎡, zona e ndërtimit është 25000 . Aktualisht, ekzistojnë më shumë se 500 të punësuar, duke përfshirë edhe personeli teknik llogariten për më shumë se 40%.

28 vitet e fundit , Shuang Yu ka aderuar gjithmonë me filozofinë e njerëz të orientuar nga biznesi: inovative dhe zhvillimin e tregut, respektimi cilësinë e zgjuarsi, dhe duke fituar konsumatorët nga shërbimi. Ne kemi udhëzuar gjithmonë dhe inkurajuar risi, dhe ka investuar plotësisht në trajnimin e personelit dhe hulumtim dhe zhvillim teknologjik, dhe kanë marrë patenta kombëtare të teknologjisë.
Tani, Shuang Yu ka zyra satelitore në Indi, Turqi, Vietnam dhe pjesë të tjera të botës, produktet tona janë eksportuar për jashtë shtetit dhe gjerësisht i njohur dhe i vlerësuar nga tregun lokal.
"Vazhdoni në vazhdim e sipër, mos harroni mendjen fillestar suaj". Në zhvillimin e ardhshëm, Shuang Yu do të vazhdojë t'i përmbahet rrugës së "teknologji të lartë, me cilësi të lartë dhe besueshmërinë e lartë", me teknologji të fortë, pajisje të shkëlqyer dhe të menaxhimit të përsosur, ne do të ofrojë produkte të mira dhe përvojat e shërbimit për klientët tanë.
Innovation nuk ndalet, e ardhmja është e pafund. Shuang Yu është në kërkim përpara për avancimin e dorë më dorë me ju për lavdi të ndërsjellë!

SAMEWE WORKSHOP


WhatsApp Online Chat !