Na kontaktoni

Ningbo Shuang YU (SAMEWE) COMPUTER banesë thurje Machine PRODHIM CO., LTD.

Zyrat e brendshme:

  • Guangzhou, Guangzhou
  • Shandong, Qingdao
  • Fujian, Jinjiang
  • Hebei, Xiong'an

Zyrat jashtë

  • Bangladesh, Dhaka (M: 88-017 8199 9911 + + 88-017 3456 9999 Add: House # 13, Rd # 07, Sector # 01, Uttara Dhaka-1230 Bangladesh)
  • Turkey, Istanbul
  • Vietnam, Ho Chi Minh
  • India, Ludhiana

Adresë

Nr 118 Shun Tai Road, Jiao Chuan Street, Zhenhai District, Ningbo City, China

E-mail

service@samewe.com.cn

allen@samewe.com.cn

telefon

+ 86-574-88165999

Telefon: + 86-13386639999 (24hr)

 

orë

E hënë-e premte: 09:00 në 5pm

E shtunë dhe e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !