3D Vamp thurimë Machine - China Ningbo Samewe Kompjuter

3D Vamp thurimë Machine

Përshkrim i shkurtër:

3D Vamp thurimë Machine është projektuar dhe zhvilluar për konceptin e ri 3D të këpucë sportive endura, makinë 3D Vamp thurimë ka funksionet e një kohë thurje, hap me kohën, i derdhur dhe duke rritur ndjenjën e stereopsis e uppers këpucëve. Kjo teknologji molds materialeve tradicionale në formën intensive 3D përmes programeve inteligjente, ajo ka karakteristikat e prodhimit të thjeshtë ...


Detail Product

Produkt Tags

3D Vamp thurimë Machineështë projektuar dhe zhvilluar për konceptin e ri 3D të këpucë sportive endura, makinë 3D Vamp thurimë ka funksionet e një kohë thurje, hap me kohën, i derdhur dhe duke rritur ndjenjën e stereopsis e uppers këpucëve. Kjo teknologji molds materialeve tradicionale në formën intensive 3D përmes programeve inteligjente, ajo ka karakteristikat e procesit të thjeshtë të prodhimit, fleksibilitet të lartë, kosto të ulët dhe derdhur të shpejtë. Kjo teknologji jo vetëm që arrin efekte më të mira se teknikat tradicionale, por edhe shkurton periudhën e zhvillimit të mostrës.

Parametrat mekanike

lloj 3D Vamp thurimë Machine                  
matës 14
thurje Gjerësia goditje variabel max 52 "(132cm)
Speed ​​thurje Max në 1.2 milion / sek, 24 nivelet me shpejtësi të rregullueshme, udhëzimet e programuar.
Dendësia Stitch Shkelën makinë motor, akordim gjobë prej 0-650 sipas seksionit
tortues AC Servo motor makinë, maks 1-inç tortues. 1/4, 1/2, 3/4 katran dhe funksioni fine-tuning dispozicion nga çdo pozicion.
thurje Sistemit Carriage Single | Tre-sistem.
Triangle Weaving Dizajni përbërë. Çdo sistem mund të kryejnë looping, tucking, dhe jo-thurje të njëjtën kohë, si dhe transferimin e para të pasme, pasme për para ose dy para dhe të pasme, pa kufizim të drejtpërdrejtë.
gjilpërë Selection Çdo sistem ka 8 grupe të përzgjedhësit të sofistikuara gjilpërë, e cila mund të jetë i instaluar, ose hequr thjesht nga topi dhe mbahet lehtësisht.
gjilpërë Bar Hala çeliku janë futur në krevat gjilpërë, pjesët mund të zëvendësohet kur thyer
Sistemi Takedown udhëzime programuar dhe makinë elektronike motor, 24 nivele të ndryshueshme.
Drive Sistemit Kontrolluar nga AC Servo Motor, rrip të shtyrë, 24 nivelet e shpejtësisë selectable dhe rregullueshme në çdo nivel.
transportuesit fije 2 * 8 transportuesit fill në secilën anë të 4 binarët orientuese, switchable në çdo zonë brenda gjeresi thurjes.     
Ndalin lëvizjen Për pushim fije, nyjë të madhe, pëlhurë shtyp-off, thyerje gjilpërë, mbi-çift rrotullues, kodrina mbrapa, tortues gabim, pozicion të papërshtatshëm të presser, fije e tepruar apo arritur në objektivin e prodhimit.
Unit kompjuter Editing ndoshta bëhet nëpërmjet operacionit panel ekran, ekran LCD për të shfaqur të dhëna.
Memory Kapaciteti 1024 * 4096, gjerësia apo gjatësia e modeleve mund të rregullohen.
Data Storage input USB
Gjuhët në ekran Kineze dhe anglisht. (Gjuhët e tjera e dëshiruar janë në dispozicion)
pushtet 3-faza AC, 220V
Faktori i kapacitetit 2.0 kw / machine
përmasat Gjatësia x Gjerësia x Heights
  290 x 90 x 200cm (52 ​​"Series Pesha Net - Përafërsisht 1000kg)

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !