SY52-3S Three-System - China Ningbo Samewe Kompjuter

SY52-3S Three-System

Përshkrim i shkurtër:

SY52-3S miraton tortues vetme për gjilpërë gjobë dhe tortues dyfishtë për gjilpërë trashë, me shpejtësi të lartë rimarrja për të rritur në mënyrë efektive shpejtësinë thurje me 20% -30%. Të dyja palët e grippers me mjetet e prerjes efektive të zvogëlojë gërryes fije dhe për të përmirësuar produktivitetin. Kjo seri është përdorur teknologjinë dixhitale për të arritur modelet e transferimit, palosje, Pointelle, intarsia, jacquard, shap dukshme ...


Detail Product

Produkt Tags

SY52-3S miraton tortues vetme për gjilpërë gjobë dhe tortues dyfishtë për gjilpërë trashë, me shpejtësi të lartë rimarrja për të rritur në mënyrë efektive shpejtësinë thurje me 20% -30%. Të dyja palët e grippers me mjetet e prerjes efektive të zvogëlojë gërryes fije dhe për të përmirësuar produktivitetin. Kjo seri është  përdorur teknologjinë dixhitale për të arritur modelet e transferimit, palosje, Pointelle, intarsia, jacquard, formësimin dukshme, formësimin fshehur dhe të rregullta funksionet e tjera model thurje, ajo gjithashtu mund të thur parregullt multi-colored jacquard, intarsia, kabllo dhe Pointelle modelet e strukturës.

Parametrat mekanike

lloj SY52-3S
matës 3-5-7 • 5 • 7 • 9 • 10 • 12 • 14
thurje Gjerësia goditje variabel max 52 "(132cm)
Speed ​​thurje Max në 1.2 milion / sek, 24 nivelet me shpejtësi të rregullueshme, udhëzimet e programuar.
Dendësia Stitch Shkelën makinë motor, akordim gjobë prej 0-365 sipas seksionit
tortues AC Servo motor makinë, maks 1-inç tortues. 1/4, 1/2, 3/4 katran dhe funksioni fine-tuning dispozicion nga çdo pozicion.
thurje Sistemit Carriage Single | sistem i vetëm.
Triangle Weaving Dizajni përbërë. Çdo sistem mund të kryejnë looping, tucking, dhe jo-thurje të njëjtën kohë, si dhe transferimin e para të pasme, pasme për para ose dy para dhe të pasme, pa kufizim të drejtpërdrejtë.
gjilpërë Selection Çdo sistem ka 8 grupe të përzgjedhësit të sofistikuara gjilpërë, e cila mund të jetë i instaluar, ose hequr thjesht nga topi dhe mbahet lehtësisht.
gjilpërë Bar Hala çeliku janë futur në krevat gjilpërë, pjesët mund të zëvendësohet kur thyer
Sistemi Takedown udhëzime programuar dhe makinë elektronike motor, 24 nivele të ndryshueshme.
Drive Sistemit Kontrolluar nga AC Servo Motor, rrip të shtyrë, 24 nivelet e shpejtësisë selectable dhe rregullueshme në çdo nivel.
transportuesit fije 2 * 8 transportuesit fill në secilën anë të 4 binarët orientuese, switchable në çdo zonë brenda gjeresi thurjes.     
Ndalin lëvizjen Për pushim fije, nyjë të madhe, pëlhurë shtyp-off, thyerje gjilpërë, mbi-çift rrotullues, kodrina mbrapa, tortues gabim, pozicion të papërshtatshëm të presser, fije e tepruar apo arritur në objektivin e prodhimit.
Unit kompjuter Editing ndoshta bëhet nëpërmjet operacionit panel ekran, ekran LCD për të shfaqur të dhëna.
Memory Kapaciteti 1024 * 4096, gjerësia apo gjatësia e modeleve mund të rregullohen.
Data Storage input USB
Gjuhët në ekran Kineze dhe anglisht. (Gjuhët e tjera e dëshiruar janë në dispozicion)
pushtet 3-faza AC, 220V
Faktori i kapacitetit 2.0kw / machine
përmasat Gjatësia x Gjerësia x Heights
290 x 90 x 200cm (52 ​​"Series Pesha Neto - Approximately1000kg)

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !